açıklama

TAMAMLANAN İŞLER - YILDIZLI TOKİ SOSYAL TESİS ÖZEL GEREKSİNİMLİ BİREYLER İÇİN YENİLEME İŞİ

Trabzon Valiliği ile yapmış olduğumuz protokol neticesinde Yıldızlı Mahalle’mizin üst kısmında önceki TOKİ konutlarının sosyal alanı olarak kullanılan bina, restore edilerek öğrenim çağı dışına çıkmış özel bireyler için eğitim merkezi haline getirildi.

İnşaat ve restorasyon maliyetleri belediyemiz tarafından karşılanan Eğitim Merkezinin donanım ve eğitim ihtiyaçları Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından karşılandı.

Yıldızlı Mahallesi’nde TOKİ Konutlarının üst kısmına Özel Gereksinimli Bireyler İçin Tam Donanımlı Eğitim Merkezi oluşturduk.

Öğrenim çağının dışına çıkmış özel gereksinimli bireylerin vakit geçirebileceği merkezde; ilgi alanları ve becerilerine yönelik derslikler, fizyoterapi salonları ve hobi atölyeleri yer alıyor. Merkezimize gelen kardeşlerimiz burada hobilerine ve düzeylerine göre eğitim alıyor; aktivitelere katılıyor.

930.576,55 TL bütçe ile yapılan ve 2021 yılında hayata geçirdiğimiz ve özel bireylerin hizmetine sunduğumuz okuldan bugüne kadar pek çok özel gereksinimli kardeşim yararlandı.Stratejik Planİç Konrol Eylem PlanıHava DurumuPerformans Programı
EtkinliklerYayınlarımızKariyer Merkeziİhale lanları
Nöbetçi EczanelerVefat EdenlerProjelere-Ödeme
Adres Bilgi Edinme BaşvurusuİhalelerKırsal Alan Konut Tip ProjelerKent Rehberi