açıklama

KAMU KURUMLARI İLE ORTAK YÜRÜTÜLEN İŞLER - DOĞALGAZIN İLÇEMİZ GENELİNE ULAŞTIRILMASI

DOĞALGAZIN İLÇEMİZ GENELİNE ULAŞTIRILMASI

Geçmiş dönemde Yıldızlı Mahallesi’nden Akçaabat’a giriş yapan doğalgaz, sırasıyla Söğütlü ve Yaylacık Mahalleleri ’ne kadar ulaşmıştı. Doğalgaz hattı Yaylacık Mahallesi üzerinden şehir merkezine hızlıca ulaşmış ve İnönü Caddesi boyunca Hükümet Konağı binasının hizasına kadar hattın döşenmesi ve kutu bağlantıları tamamlanmıştı.

 

2022 yılı içerisinde şehir merkezinde devam eden doğalgaz çalışmaları ile birlikte Ortamahalle- Nefsipulathane Mahallesi-Yeni Mahalle istikametinden Kavaklı Deresi’ne kadar doğalgaz ana hat ve kılcal hatlar döşendi ve kutu bağlantıları yapıldı. Doğalgaz test çalışmalarının ardından bağlantı yapılan yerlere gaz verilecek. Doğalgaz test çalışmalarının da tamamlanmasıyla birlikte Belediye olarak bozulan yolları ve kaldırımları progrm dahilinde onaracağız. Akçaabat’ın tamamının doğalgaza kavuşması için AKSA Doğalgaz Firması ile görüşmelerimizi sürdürüyoruz. 

 

Her şey hemşehrilerimizin refahını en üst seviyeye çıkarmak için. Durmak yok; çalışmaya, gelişmeye ve ilerlemeye devam edeceğizStratejik Planİç Konrol Eylem PlanıHava DurumuPerformans Programı
EtkinliklerYayınlarımızKariyer Merkeziİhale lanları
Nöbetçi EczanelerVefat EdenlerProjelere-Ödeme
Adres Bilgi Edinme BaşvurusuİhalelerKırsal Alan Konut Tip ProjelerKent Rehberi