açıklama

İNŞAATI DEVAM EDEN İŞLER - KAPALI OTOPARK VE SALI (KADINLAR) PAZARI PROJESİ

KAPALI OTOPARK VE SALI (KADINLAR) PAZARI PROJESİ

Akçaabat’ın otopark sorununu çözmek ve Evliya Çelebi’nin seyahatnamelerine konu olan tarihi Akçaabat Salı Pazarı’nı Akçaabat’a yakışır daha modern hale getirmek için Trabzon Büyükşehir Belediyemiz ile işbirliği halinde kolları sıvadık.

 

Trabzon’un en büyük ikinci ilçesi olan Akçaabat’ın otopark ve Pazar yeri ihtiyacına katkı sağlayacak Akçaabat Kapalı Otopark ve Salı (Kadınlar) Pazarı inşaatında sona gelindi.

 

Arsası Akçaabat Belediyesi tarafından tahsis edilen ve inşaatı Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Akçaabat Kapalı Otopark ve Pazar Yeri inşaatı tamamlandığında içerisinde 11 dükkan, 4 depo ve yaklaşık 90 araçlık otopark yer alacak.

 

19 milyon TL bütçe ayrılan Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yapılan Kapalı Otopark ve Salı (kadınlar) Pazar Yeri Projesinde; alt kısım kapalı otopark olarak işlev görüp şehrin otopark sorununa çözüm olabilecek; üstü kısmı ise modern, ihtiyaçlara cevap verebilen, fonksiyonel, satıcıların ve alışveriş yapacak insanların kullanımına uygun özelliklere sahip bir pazar yeri olacak.

 


Stratejik Planİç Konrol Eylem PlanıHava DurumuPerformans Programı
EtkinliklerYayınlarımızKariyer Merkeziİhale lanları
Nöbetçi EczanelerVefat EdenlerProjelere-Ödeme
Adres Bilgi Edinme BaşvurusuİhalelerKırsal Alan Konut Tip ProjelerKent Rehberi