açıklama

TAMAMLANAN İŞLER - AKÇATEPE DAĞ EVLERİ PROJESİ

Akçatepe Tesisleri bulunduğu konum itibariyle ve olağan üstü manzarasıyla gelenleri büyülüyor.

Turizm sektörüne katkıda bulunmak ve şehrimiz halkının gezinti, piknik alanlarını genişletmek amacıyla şehre 8 km. ve Trabzon şehir merkezine 18 km mesafedeki Sivriburun Bölgesi’nde yaklaşık 30 dönümlük bir alan üzerinde yapılan Akçatepe Tesisleri gezinti ve piknik için gelenlere hizmet vermektedir.

Ayrıca bu bölgede yaklaşık 18 dönümlük bir alan belediyemizce satın alınmıştır. Burada yapılmak üzere 100 odalı bir dağ oteli projelendirilmiştir. Akçaabat’ın yeni turizm mekanlarından biri olan Akçatepe Tesisleri, hem ilçe halkının hem de dışarıdan gelen misafirlerin gezinti, piknik, yemek, dinlenme ve konaklama ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet vermektedir.

24 adet dağ evi tamamlanarak hizmete açılmıştır. Lokanta ile dağ evlerinin çevre düzenlemeleri tamamlandı. Dağ evlerinin iç donanımı da lüks otelleri aratmayacak nitelikte hazırlandı. Kısa mesafede yayla özelliği taşıdığından yerli ve yabancı turistler tarafından buraya olan ilgi her geçen gün artmaktadır.Stratejik Planİç Konrol Eylem PlanıHava DurumuPerformans Programı
EtkinliklerYayınlarımızKariyer Merkeziİhale lanları
Nöbetçi EczanelerVefat EdenlerProjelere-Ödeme
Adres Bilgi Edinme BaşvurusuİhalelerKırsal Alan Konut Tip ProjelerKent Rehberi