açıklama

KÜLTÜR ARAŞTIRMA KURULU'NDAN YILIN SON TOPLANTISI

Akçaabat Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu, 2021 yılının son toplantısını Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü salonunda yaptı.

Toplantıda, "Osman Baş ve Akçaabat Hatıraları" adlı kitap çalışmasının basılma talebi, Şemsettin Bayram tarafından hazırlanan "İstiklal Marşımız" adlı kitap çalışmasının basılma talebi ve Mehmet Hakan Alşan tarafından hazırlığı yapılan "Trabzon Monografisi" adlı kitap çalışmasının basılma talebi incelenmek üzere alt komisyona havale edilmesi kararlaştırıldı.

Genel değerlendirme, görüş ve önerilerin alındığı toplantıda ayrıca; Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim kurul üyelerine ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi verdi. Kurul üyelerine de 2021 yılı için yaptıkları çalışmalar için teşekkür eden Başkan Ekim, 2022 yılı için de sağlık, mutluluk ve başarı temennisinde bulundu.

Kurul toplantısına Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Osman Baş, Ahmet Yalçın Çilingiroğlu, Mustafa Yazıcı, İsmail Topal, Sebahattin Şentürk, Kadir Topal, Mustafa İnal, Mehmet Salih Atadinç, Ekrem Kutlu, Turhan Bektaşoğlu ve H. Sami Kara katıldı.

TARİH : 31 Aralık 2021

Stratejik Planİç Konrol Eylem PlanıHava DurumuPerformans Programı
EtkinliklerYayınlarımızKariyer Merkeziİhale lanları
Nöbetçi EczanelerVefat EdenlerProjelere-Ödeme
Adres Bilgi Edinme BaşvurusuİhalelerKırsal Alan Konut Tip ProjelerKent Rehberi