açıklama

AKÇAABAT AÇIK HAVA TİYATRO GÜNLERİ, "KAHVEDE ŞENLİK VAR" TİYATRO OYUNU İLE SONA ERDİ

Açık Hava Tiyatro Günleri’nde Samsun Hayal Atölyesi Tiyatrosu tarafından ‘Kahvede Şenlik Var’ adlı oyun sahnelendi.

Açık hava tiyatro günlerinin son gecesinde sahnede, Samsun Hayal Atölyesi Tiyatrosu ekibi, Eser Akal’ın yönettiği “Kahvede Şenlik Var” adlı oyunu ile izleyicileri kahkaya boğdu.

 

Açık Hava Tiyatro Günlerine; Akçaabat Belediye Başkan Vekili Cevdet Bayraktar, Akçaabat Kent Konseyi Başkanı Mehmet Salih Köse, Akçaabatlılar Vakfı Başkanı Yaşar Erbaşaran, Paris Trabzonlular Derneği Başkanı Bülent Cumur, daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Samsun Hayal Atölyesi tiyatrosunun oynadığı “Kahvede Şenlik Var” adlı tiyatro oyununda; Bir kadın ve bir erkek, bir arabulucu vasıtasıyla birbirlerini tanımak, konuşup, anlaşıp ve sonunda evlenmek üzere bir kahvede buluşurlar. Konuşmaları ve olayları yönlendiren bir de garson vardır. Kadınla erkeğin evliliğe bakış açıları, hayata dair pazarlıkları, ilişkiler çatışması müziğin dansın eşlik ettiği bir atmosferde komik bir uslûpla anlatılıyor.

 

Oyun sonunda Samsun Hayal Atölyesi Tiyatrosu ekibine, Akçaabat Belediye Başkan Vekili Cevdet Bayraktar plaket takdim etti.
 

TARİH : 10 Temmuz 2021

Stratejik Planİç Konrol Eylem PlanıHava DurumuPerformans Programı
EtkinliklerYayınlarımızKariyer Merkeziİhale lanları
Nöbetçi EczanelerVefat EdenlerProjelere-Belediye
Adres Bilgi Edinme Başvurusuİhaleler