açıklama

AKÇAABAT'TA İKİNCİ AÇIK HAVA TİYATRO GÜNLERİ

Akçaabat Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organizasyonu yapılan açık havada tiyatro günleri temmuz ayında başlıyor.

Koronavirüse karşı gerekli önlemler ve dezenfeksiyon yapılarak gerçekleştirilecek "İkinci Açık Hava Tiyatro Günleri", 02-09 Temmuz 2021 tarihlerinde vatandaşlarla buluşacak.  


Akçaabat Sahilparkta 8 gün boyunca her akşam bir oyun, saat:20.00'da tiyatroseverlerin beğenisine sunulacak olup; Trabzon Devlet Tiyatrosu, Giresun Belediye Şehir Tiyatrosu, Gümüşhane Yankı Sahne, Trabzon Sanat Tiyatrosu, Erzurum Medya Sanatevi, Akçaabat Belediye Tiyatrosu ve Samsun Hayal Atölyesi tiyatroseverlerle buluşacak.


Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Açık Hava Tiyatro Günleri'nin ikincisini düzenleyeceklerini belirterek, "Kültür, Sanat ve Turizm Şehri Akçaabat'ta ilk kez geçen sene başlattığımız açık havada tiyatro günlerine bu sene de devam ediyoruz. Koronavirüse karşı gerekli tedbirleri alarak, sosyal hayattan uzak olan vatandaşlarımızı yine bu sene tiyatro ile buluşturmak istedik. 02-09 Temmuz 2021 tarihlerinde başlayacak 2. Açık Hava Tiyatro Günleri'ne tüm vatandaşlarımızı davet ediyor ve katılacak tüm tiyatro gruplarımıza da teşekkür ediyorum." dedi.
 

TARİH : 03 Haziran 2021

Stratejik Planİç Konrol Eylem PlanıHava DurumuPerformans Programı
EtkinliklerYayınlarımızKariyer Merkeziİhale lanları
Nöbetçi EczanelerVefat EdenlerProjelere-Belediye
Adres Bilgi Edinme Başvurusuİhaleler