açıklama

AKÇAABAT’TA DOĞALGAZ MÜJDESİ

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Belediye Meclisi’nde Yaylacık Mahallesine bu kış doğalgaz verileceğinin müjdesini verdi.

Konuyla ilgili yaptığı açıklamada Başkan Ekim, Vatandaşlara hizmet etmenin birinci görevleri olduğunu buradan ifade etmek istiyorum. Aksa ile devamlı bilgi alışverişinde bulunarak yoğun bir mesai harcadık. Akçaabat Yaylacık Mahallesi’nde bir süredir devam eden çalışmalarda sona gelindi. Söğütlü deresini geçmek biraz sıkıntılı oldu fakat bu sorun büyük oranda Aksa tarafından tamamlandı.

 

Bugün itibari ile Yaylacık Mahallesi’nde ki vatandaşlarımız gaz için abone olmaya başlayacaklar. Yaylacık Mahallesi’nde kutuları koyulmuş evler gazı alabilecekler.  Bu süreçte bize destek veren Milletvekillerimize, Aksa yetkililerine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Ayrıca, Aksa Karadeniz Dağıtım A.Ş tarafından devam edecek olan doğalgaz çalışmamalarının bir an önce tamamlanmasını ve akabinde şehrin diğer kısımlardaki doğalgaz çalışmalarının da başlamasını istedi.

TARİH : 5 Ekim 2020

Stratejik Planİç Konrol Eylem PlanıHava DurumuPerformans Programı
EtkinliklerYayınlarımızKariyer Merkeziİhale lanları
Nöbetçi EczanelerVefat EdenlerProjelere-Belediye