açıklama

YERALTI ÇÖP KONTEYNERLERİ MONTAJLARI DEVAM EDİYOR

Akçaabat Belediyesi yaşanabilir bir ilçe inşa etme hedefiyle çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Alt yapı ve üst yapı çalışmalarının yanında temiz bir Akçaabat hedefini de koyan Belediye, bu konuda da çalışmalarına hız vermeye devam ediyor.  Akçaabat Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri yer altı çöp konteyneri montaj işiyle kötü görüntülerin önüne geçmek için harekete geçti. 


Yer Altı Çöp Konteynerleri Montajları Devam Edecek,


Ekim, “Temiz bir Akçaabat  için çalışmalarımız devam edecek”


Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, temiz bir Akçaabat hedefiyle çalışmaların devam ettiğini söylerken, “Bu bağlamda yer altı çöp konteyneri montajlarına hız verdik” dedi.
Her alanda sahadayız


Konu hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “İlçemizin her yönüyle gelişmesini ve değişmesini istiyoruz, Akçaabat’ın temizliği konusunda da aktif bir şekilde çalışıyoruz.
Kapakları otomatik sistemle kapanan, ayakla açılan pedal sistemine sahip yeraltı çöp konteynerleri ile vatandaşlar konteynere el değmeden daha hijyenik şekilde çöplerini atabilme imkanı buluyor.  Ayrıca bu çalışma ile koku, çöp suyu sızıntısı ve görüntü kirliliğinin önüne geçmiş oluyoruz. Akçaabat’ımızın  daha çağdaş bir çehreye kavuşması adına başlatmış olduğumuz bu çalışmamıza ihtiyaç duyulan noktalarda devam edeceğiz. 


İlçemizin hak ettiği çalışmalara sahip olması adına durmadan çalışmaktayız. Her anlamda bütün birimlerimiz sahada yer almaktadır. Daha temiz bir Akçaabat düşüncesiyle de personelimiz fedakârca çalışmaktadır.” Dedi.
 

TARİH : 4 Eylül 2020

Stratejik Planİç Konrol Eylem PlanıHava DurumuPerformans Programı
EtkinliklerYayınlarımızKariyer Merkeziİhale lanları
Nöbetçi EczanelerVefat EdenlerProjelere-Belediye