açıklama

AKÇAABAT BELEDİYESİ SANAT AKADEMİSİ KURSİYERLERİNDEN MUHTEŞEM SERGİ

Akçaabat Belediyesi bünyesinde açılan tüm kültürel ve sanatsal kursların tek çatı altında toplandığı Akçaabat belediyesi Sanat Akademisi Resim Kursu kursiyerleri muhteşem bir sergiye imza attı.

Akçaabat Belediyesi Sanat Akademisi kursiyerlerinin yapmış oldukları çalışmalardan oluşan sergi, Akçaabat Sanat Galerisinde açıldı.

 

Açılışa, Akçaabat Belediye Başkan Vekili Davut Gerigelmez'in yanı sıra, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri, sanatseverler, eğitimciler, öğrenciler ve davetliler katıldı. 

 

Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim’in il dışında olması sebebiyle katılamadığı serginin açılış konuşmasını Başkan Vekili Davut Gerigelmez yaptı. Gerigelmez, Başkan Ekim’in selamını davetlilere ileterek, “Sanatçılar eserleriyle konuşur, derler. Bu sergimizde de eserleriyle konuşan ressamlarımızın şaheserleri yer alıyor. Bin bir emekle yapılan tablolar hem gözümüze hem de gönlümüze hitap ediyor. Belediye Başkanımız Osman Nuri Ekim de sanatı ve sanatçıyı her zaman destekliyor. Kültür ve sanat şehri Akçaabat’ımızda böylesine güzel bir akademinin kurulmasında öncülük eden Belediye Başkanımız Osman Nuri Ekim’e, Sanat Akademisi kursiyerlerine  ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Tüm sanatsever ziyaretçilerimize de keyifli ziyaretler diliyorum.” dedi.

TARİH : 02 Temmuz 2024

Stratejik Planİç Konrol Eylem PlanıHava DurumuPerformans Programı
EtkinliklerYayınlarımızKariyer Merkeziİhale lanları
Nöbetçi EczanelerVefat EdenlerProjelere-Ödeme
Adres Bilgi Edinme BaşvurusuİhalelerKırsal Alan Konut Tip ProjelerKent Rehberi