açıklama

AKÇAABAT’TA HAMİ MANDIRALI RÜZGARI ESTİ

Akçaabat Belediyesi organizesinde Erol Günaydın Sanat Merkezi’nde, Trabzonspor’un efsane futbolcusu Hami Mandıralı ile Spor Söyleşisi yapıldı.

Spor Söyleşi programına Akçaabat Belediye Başkan Yardımcısı Cevdet Bayraktar, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri, spor camiasından antrenörler, sporcular ve spor sevdalıları katıldı.

 

Bülent Mumcu’nun moderatörlüğünde gerçekleştirilen söyleşide efsane futbolcu Hami Mandıralı, spora başlama serüvenini, Trabzonspor’da nasıl efsane olduğunu, kariyer hayatını ve çalışma disiplinini anlattı.

 

Yeteneği disiplinli çalışmayla destekleyerek başarı elde ettiğini özellikle vurgulayan Hami Mandıralı, geleceğin sporcularına da vazgeçmeden çok çalışmayı öğütledi.

 

Seyircilerden gelen soruları da samimi bir şekilde yanıtlayan Hami Mandıralı, Türk ve dünya futbolu hakkında değerlendirmelerde bulunarak Trabzonsporla ilgili de görüşlerini dile getirdi.

 

Spor Söyleşi programının son bölümünde çekilişle altı adet Trabzonspor forması, üç adet de Sebatspor forması seyircilere verildi.

 

Program, hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

TARİH : 01 Temmuz 2024

Stratejik Planİç Konrol Eylem PlanıHava DurumuPerformans Programı
EtkinliklerYayınlarımızKariyer Merkeziİhale lanları
Nöbetçi EczanelerVefat EdenlerProjelere-Ödeme
Adres Bilgi Edinme BaşvurusuİhalelerKırsal Alan Konut Tip ProjelerKent Rehberi