açıklama

AKÇAABAT’TA ÇOCUKLAR MASAL DOLU ANLAR YAŞADI

Akçaabat Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Erol Günaydın Sanat Merkezi'nde minik tiyatro severlere unutulmaz bir tiyatro deneyimi sundu.

Erol Günaydın Sanat Merkezi’nde minik tiyatro severler ve aileleri için ‘Bana Bir Masal Anlat’ adlı çocuk tiyatro oyunu sahnelendi.

Çocuk Tiyatrosuna Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim ve minik tiyatro severlerle aileleri katıldı.

‘Bana Bir Masal Anlat’ adlı çocuk tiyatro oyunu ile çocuklar hem eğlenceli hem de öğretici bir atmosferde keyifli anlar yaşadılar. Etkinlik kapsamında, çocuklar sevdikleri masal kahramanlarını sahnede canlı olarak gördü ve onların maceralarına tanık olmak fırsatını yakaladılar. Renkli kostümler ve etkileyici dekorasyonlarla donatılmış sahne, çocukların hayal dünyasını zenginleştirirken, masalın büyülü atmosferini yaşamalarını sağladı.

‘Bana Bir Masal Anlat’ adlı çocuk tiyatro oyununun sonunda duygu ve düşüncelerini dile getiren Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, kültür ve sanat etkinliklerinin devam edeceğini belirterek, çocukların sanatla iç içe büyümesi ve eğitici aktivitelere katılımının önemine vurgu yaptı. Ailelerin de bu tür etkinliklere katılımını teşvik eden Başkan, kültür sanatın şehri Akçaabat'ın bu yöndeki çabalarının süreceğini ifade etti.

TARİH : 25 Mart 2024

Stratejik Planİç Konrol Eylem PlanıHava DurumuPerformans Programı
EtkinliklerYayınlarımızKariyer Merkeziİhale lanları
Nöbetçi EczanelerVefat EdenlerProjelere-Ödeme
Adres Bilgi Edinme BaşvurusuİhalelerKırsal Alan Konut Tip ProjelerKent Rehberi