açıklama

AKÇAABAT BELEDİYESİ PERSONEL ALIM SONUÇLARI BELLİ OLDU!

Kıymetli Hemşehrilerim;

 

Belediyemizin ihtiyaçları doğrultusunda, 9 Ağır Vasıta Şoförü ve 1 Greyder Operatörü alımı için kura çekimi 14 Ağustos 2023 Pazartesi günü saat 10:00’da Erol Günaydın Sanat Merkezi’nde kamera karşısında ve noter huzurunda yapılmıştır.

Ağır Vasıta Şoförü için 27 kişi, Greyder Operatörü için 3 kişi kura ile çekilerek belirlenmiştir.  Kura süreci Belediyemizin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanmıştır.

 

Ağır Vasıta Şoförü alımı için uygulamalı ve sözlü sınav 17 Ağustos 2023 Perşembe Günü Saat 08:00’da Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü’ne ait Akçakale Şantiye Alanında yapılmıştır.

Greyder Operatörü Alımı için uygulamalı ve sözlü sınav 18 Ağustos 2023 Cuma Günü Saat 08:00’da Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü’ne ait Akçakale Şantiye Alanında yapılmıştır.

 

İlan, başvuru ve kura süreçleri gibi uygulamalı ve sözlü sınav süreçleri de tamamen şeffaflık, eşitlik, dürüstlük, doğruluk, ehliyet ve liyakat hükümleri çerçevesinde gerçekleştirilmiştir.

 

Uygulamalı ve sözlü sınav neticesinde işe germeye hak kazananların listesini siz değerli hemşehrilerimizle paylaşıyoruz.

 

Personel alımımızın Belediyemize ve İlçemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.     

 

Osman Nuri Ekim                                 
Akçaabat Belediye BaşkanıTARİH : 21 Ağustos 2023


Dosyayı görüntülemek için tıklayın
Stratejik Planİç Konrol Eylem PlanıHava DurumuPerformans Programı
EtkinliklerYayınlarımızKariyer Merkeziİhale lanları
Nöbetçi EczanelerVefat EdenlerProjelere-Ödeme
Adres Bilgi Edinme BaşvurusuİhalelerKırsal Alan Konut Tip ProjelerKent Rehberi