açıklama

PERSONEL ALIMI KURA TARİHİ VE KURAYA GİRMEYE HAK KAZANANLAR AÇIKLANDI!

Kıymetli Hemşehrilerim;

Belediyemizin ihtiyaçları doğrultusunda, 9 Ağır Vasıta Şoförü ve 1 Greyder Operatörü alımı için başvuru ilanımızı geçtiğimiz günlerde belediyemizin resmi internet sitesinden yayınlayarak kamuoyuna duyurmuştuk.

Personel alım şartnamemiz gereği başvurularımız 2 Ağustos 2023 Çarşamba günü mesai bitiminde sona erdi. Başvuruların tamamı, şartname gereği, online olarak Belediyemizin resmî internet sitesinden yapılmıştır.

Ağır Vasıta Şoför İlanı için 162 kişi, Greyder Operatörü için ise 12 kişi ilanımıza başvuru yaptı.

Başvuruların sona ermesiyle birlikte başvuru yapan adaylardan istenen belgeler Belediyemiz bünyesinde oluşturulan komisyon tarafından incelenmiş olup, ağır vasıta şoförlüğüne başvuranlardan uygun şartlara sahip 80 kişi, greyder operatörlüğüne başvuranlardan uygun şartlara sahip 5 kişi kuraya girmeye hak kazanmıştır. Açık iş sayısının üç katı kişi noter huzurunda kamera karşısında 14 Ağustos 2023 Pazartesi günü saat 10:00’da Erol Günaydın Sanat Merkezinde kura ile belirlenecektir.

İlan ve başvuru süreçleri gibi kura çekimleri ile uygulamalı ve sözlü sınav süreçleri de tamamen şeffaflık, eşitlik, dürüstlük, doğruluk, ehliyet ve liyakat hükümleri çerçevesinde gerçekleştirilecektir.

Kura sonrası uygulanacak olan sözlü ve uygulamalı mülakat sonrası işe başlayacak olan çalışma arkadaşlarımıza şimdiden başarılar diliyorum.

Personel alımımızın Belediyemize ve ilçemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.                                                                                                                              

Osman Nuri Ekim                                 
Akçaabat Belediye BaşkanıTARİH : 10 Ağustos 2023


Dosyayı görüntülemek için tıklayın
Stratejik Planİç Konrol Eylem PlanıHava DurumuPerformans Programı
EtkinliklerYayınlarımızKariyer Merkeziİhale lanları
Nöbetçi EczanelerVefat EdenlerProjelere-Ödeme
Adres Bilgi Edinme BaşvurusuİhalelerKırsal Alan Konut Tip ProjelerKent Rehberi